Zápasy tento týždeň

Dnes - nedeľa, 28. august 2016

SD 10:30 OFK - ŠK Šenkvice

A_ 17:00 TJ Rovinka - OFK

Zajtra - pondelok, 29. august 2016

OB 18:00 OFK - Tomašov

Utorok, 30. august 2016

- žiaden zápas

Streda, 31. august 2016

SŽ 10:00 OFK - Dev. Nová Ves

MŽ 12:00 OFK - Dev. Nová Ves

SD 17:00 Dev. Nová Ves - OFK

A_ 17:00 OFK - Dev. Nová Ves

Štvrtok, 1. september 2016

- žiaden zápas

Piatok, 2. september 2016

- žiaden zápas

Sobota, 3. september 2016

U11 10:00 OFK - FKM Karlová Ves

SŽ 10:00 SDM Domino - OFK

U9 11:15 OFK - FKM Karlová Ves

U10 11:15 OFK - FKM Karlová Ves

Ž_ 14:00 OFK - NMŠK Bratislava

MŽ 16:30 SDM Domino - OFK

B_ 16:30 OFK - FK The Dragons

Hlavní sponzori

Rozpis DZ jeseň 2016

Rozpis domácich zápasov jeseň 2016

Rozpis domácich zápasov si môžete pozrieť resp. vytlačiť. Prípadné zmeny budú priebežne aktualizované.

Rozpis DZ si môžete pozrieť tu ....

Rozpis TJ jeseň 2016

Rozpis tréningových plôch od 1. augusta 2016

Od 1. augusta 2016 je platný nový rozpis TJ a tréningových plôch, za dodržiavanie ktorého sú zodpovední tréneri jednotlivých družstiev.

Rozpis TJ si môžete pozrieť tu ....

Aktuality

Porada trénerov V piatok 26.8.2016 o 19:00 porada trénerov.

Program:

1. organizačné pokyny, sklady, šatne, ... [Košč, Jánošík]

2. zhodnotenie PO ciele pre súťažné obdobie [tréneri]

3. aktualizované zoznamy družstiev + dochádzky (júl, august) [tréneri]

4. tréningové pomôcky [tréneri]

5. rôzne

Jánošík, Košč, Benčič

Výsledky posledných odohraných zápasov

A mužstvo:
21.08.2016 OFK Dunajská Lužná - FC Rohožník 0:2 (0:1)

Góly OFK:

St. žiaci: 20.08.2016 OFK Dunajská Lužná - ŠK Svätý Jur 3:3 (1:1)
góly: Hrančo, Hraška, Križan

Ml. žiaci: 20.08.2016 OFK Dunajská Lužná - ŠK Svätý Jur 4:0 (2:0)
góly: Gál, Prokopcová, Bulla Š.

Najbližšie zápasy podľa družstiev

A

4.kolo Ne 28.08.2016 17:00 TJ Rovinka - OFK Dunajská Lužná

5.kolo St 31.08.2016 17:00 OFK Dunajská Lužná - Dev. Nová Ves

B

2.kolo So 03.09.2016 16:30 OFK Dunajská Lužná - FK The Dragons

3.kolo Ne 11.09.2016 16:30 ŠK Čataj - OFK Dunajská Lužná

SD

4.kolo Ne 28.08.2016 10:30 OFK Dunajská Lužná - ŠK Šenkvice

5.kolo St 31.08.2016 17:00 Dev. Nová Ves - OFK Dunajská Lužná

5.kolo St 31.08.2016 10:00 OFK Dunajská Lužná - Dev. Nová Ves

6.kolo So 03.09.2016 10:00 SDM Domino - OFK Dunajská Lužná

5.kolo St 31.08.2016 12:00 OFK Dunajská Lužná - Dev. Nová Ves

6.kolo So 03.09.2016 16:30 SDM Domino - OFK Dunajská Lužná

U11

1.kolo So 03.09.2016 10:00 OFK Dunajská Lužná - FKM Karlová Ves

13.kolo Š 08.09.2016 18:00 FC Petržalka - OFK Dunajská Lužná

U10

1.kolo So 03.09.2016 11:15 OFK Dunajská Lužná - FKM Karlová Ves

13.kolo Š 08.09.2016 17:00 FC Petržalka - OFK Dunajská Lužná

U9

1.kolo So 03.09.2016 11:15 OFK Dunajská Lužná - FKM Karlová Ves

13.kolo Š 08.09.2016 16:00 FC Petržalka - OFK Dunajská Lužná

Že

2.kolo So 03.09.2016 14:00 OFK Dunajská Lužná - NMŠK Bratislava

3.kolo So 10.09.2016 14:00 DAC Dunajská Streda - OFK Dunajská Lužná

OB

29.08.2016 18:00   OFK Dunajská Lužná - Tomašov

05.09.2016 18:00   OFK Dunajská Lužná - Vinohrady


TIPOS III. liga Bratislava

Tipos III. liga Bratislava

2.kolo (14.-15. 08. 2016)

FC Rohožník -FC Malacky 2:1(0:0)
Dev.Nová Ves -ŠK Báhoň 1:0(1:0)
Inter Bratislava -FK Vajnory 2:0(2:0)
Most p.Bratislave-OFK Dun.Lužná 2:2(2:1)
ŠK Lozorno -PŠC Pezinok 3:0(1:0)
TJ Rovinka -Rača Bratislava 1:4(0:3)
Ivanka pri Dunaji-ŠK Bernolákovo 3:1(2:1)
Kráľová p/Senci -ŠK Tomášov 1:1(0:0)

Tabuľka jeseň 2016/2017

1.FC Rohožník 3300 6: 29
2.ŠK Lozorno 3210 7: 37
3.Inter Bratislava 320112: 26
4.ŠK Báhoň 3201 8: 16
5.Ivanka pri Dunaji3201 8: 36
6.FC Malacky 3201 9: 56
7.Rača Bratislava 3201 7: 46
8.FK Vajnory 3201 6: 36
9.ŠK Tomášov 3120 4: 35
10.Dev.Nová Ves 3111 3: 34
11.Most p.Bratislave3021 4: 52
12.OFK Dun. Lužná3012 4: 81
13.ŠK Bernolákovo 3012 2: 80
14.PŠC Pezinok 3012 0: 71
15.Kráľová p/Senci 3012 1:161
16.TJ Rovinka 3003 2:110

3.kolo (20.-21. 08. 2016)

ŠK Báhoň -Kráľová p/Senci 6:0(5:0)
PŠC Pezinok -Most p.Bratislave0:0(0:0)
Rača Bratislava -Dev.Nová Ves 2:1(1:1)
OFK Dun.Lužná -FC Rohožník 0:2(0:1)
ŠK Tomášov -Inter Bratislava 2:1(1:1)
FC Malacky -TJ Rovinka 5:1(3:1)
ŠK Bernolákovo -ŠK Lozorno 1:1(1:0)
FK Vajnory -Ivanka pri Dunaji2:1(0:0)

Počasie Bratislava

Futbalové linky