Zápasy tento týždeň

Dnes - sobota, 28. marec 2015

SŽ 9:00 SDM Domino - OFK

Ži 13:00 FK Dúbravka - OFK

SD 15:00 OFK - Kráľová pri Senci

Ž_ 15:00 FC Nitra - OFK

Zajtra - nedeľa, 29. marec 2015

A_ 16:00 OFK - OŠK Slov. Grob

Pondelok, 30. marec 2015

- žiaden zápas

Utorok, 31. marec 2015

- žiaden zápas

Streda, 1. apríl 2015

- žiaden zápas

Štvrtok, 2. apríl 2015

- žiaden zápas

Piatok, 3. apríl 2015

- žiaden zápas

Hlavní sponzori

Aktuality

2% z daní Mnohí z Vás v minulom roku venovali 2 % z dane nášmu občianskemu združeniu. Všetkým športovým priaznivcom za ich ochotu v mene občianskeho združenia ďakujeme, a aj v tomto roku si Vás dovoľujeme požiadať o venovanie 2 % z dane nášmu občianskemu združeniu.
Získané prostriedky budú výhradne použité na podporu a rozvoj mládežníckych družstiev nášho futbalového klubu.
Bližšie informácie a tlačivá sú k dispozícii tu ....
Turnaj predprípravky

Turnaj predprípravky

Dňa 14.2.2015 sme organizovali halový turnaj v ZŠ Dunajskej Lužnej pred prípraviek ročník 2008 a mladší. Kde sa zúčastnilo 5 mužstiev Vrakuňa, Miloslavov, Kalinkovo a Dunajská Lužná A a Dunajská Lužná B.


Viac informácií tu ....

10. Ples OFK Dunajská Lužná

10. ples OFK Dunajská Lužná

Ďakujeme všetkým hosťom plesu za účasť, veríme, že sa s nami cítili dobre.

Fotogalériu z plesu si môžete pozrieť tu ....


Sme presvedčení, že sa spolu stretneme aj o rok na 11. plese OFK, ktorý sa uskutoční v piatok 15. januára 2016 o 19:00 v tradičných priestoroch.

Výbor OFK Dunajská Lužná.


Výsledky posledných odohraných zápasov

A mužstvo:
22.03.2015 ŠK Bernolákovo - OFK Dunajská Lužná 1:2 (1:1)

Góly OFK: Fieber 10', Kuba 68'

Starší dorast: 21.03.2015 Záhoran Kostolište - OFK Dunajská Lužná 0:3 (0:2)
Góly: Orth, Kolmačka, Fojta P.

Starší žiaci: 21.03.2015 OFK Dunajská Lužná - Žolík Malacky 0:5 (0:3)
góly:

Mladší žiaci: 28.03.2015 SDM Domino - OFK Dunajská Lužná 5:0 (2:0)
góly:

Najbližšie zápasy podľa družstiev

A

18.kolo Ne 29.03.2015 16:00 OFK Dunajská Lužná - OŠK Slov. Grob
Podávanie lôpt: Mladší žiaci

19.kolo Ne 05.04.2015 16:00 MŠK Kráľová p/S - OFK Dunajská Lužná

SD

18.kolo So 28.03.2015 15:00 OFK Dunajská Lužná - Kráľová pri Senci

19.kolo So 04.04.2015 15:00 OFK Dunajská Lužná - Iskra Petržalka

18.kolo So 28.03.2015 9:00 SDM Domino - OFK Dunajská Lužná

20.kolo Ne 12.04.2015 10:00 ŠK Slovan C - OFK Dunajská Lužná

20.kolo Ne 12.04.2015 11:30 ŠK Slovan C - OFK Dunajská Lužná

21.kolo So 18.04.2015 11:45 OFK Dunajská Lužná - BCT Bratislava

SP

10.kolo So 11.04.2015 10:00 FK Šamorín - OFK Dunajská Lužná

11.kolo So 18.04.2015 10:00 OFK Dunajská Lužná - Iskra Petržalka

MP

10.kolo So 11.04.2015 11:30 FK Šamorín - OFK Dunajská Lužná

11.kolo So 18.04.2015 11:30 OFK Dunajská Lužná - Iskra Petržalka

Že

11.kolo So 28.03.2015 15:00 FC Nitra - OFK Dunajská Lužná

9.kolo So 04.04.2015 15:00 FK Senica - OFK Dunajská Lužná

Ži

11.kolo So 28.03.2015 13:00 FK Dúbravka - OFK Dunajská Lužná

13.kolo So 18.04.2015 13:00 FKM Karl.Ves - OFK Dunajská Lužná

OB

13.04.2015 18:00   Tomášov - OFK Dunajská Lužná

20.04.2015 18:00   OFK Dunajská Lužná - Dunajská Streda


III. liga Bratislava

TIPOS III. liga Bratislava

17.kolo (21.-22. 03. 2015)

ŠK Bernolákovo -OFK Dun. Lužná 1:2(1:1)
ŠK Tomášov -ŠK Lozorno 2:1(2:1)
OŠK Slov.Grob -ŠK Svätý Jur 2:2(2:0)
TJ Viničné -FK Inter 1:1(1:0)
TJ Rovinka -MŠK Kráľová p/S1:2(0:1)
ŠK Báhoň -FK Rača 0:3(0:1)
FK Ivanka p/D -FK Most p/Bra. 0:0(0:0)
FC Rohožník -FK Stupava 4:0(1:0)

Tabuľka 2014/2015

1.OFK Dun.Lužná17142142:1244
2.FC Rohožník 17133132: 742
3.FK Rača 17172438:1435
4.MŠK Kráľová p/S17 85426:1329
5.FK Most p/Bra. 17 77320:1428
6.ŠK Lozorno 17 84520:1628
7.FK Inter 17 76424:1827
8.ŠK Tomášov 17 82723:2426
9.ŠK Svätý Jur 17 65626:1923
10.ŠK Bernolákovo 17521022:3417
11.ŠK Báhoň 17521011:2517
12.FK Stupava 17431014:2415
13.TJ Rovinka 17341017:3013
14.OŠK Slov.Grob 1726 919:4012
15.TJ Viničné 17251014:3811
16.FK Ivanka p/D 172411 9:2910

18.kolo (28.-29. 03. 2015)

FK Inter -TJ Rovinka S16:00
ŠK Svätý Jur -ŠK Báhoň S16:00
FK Rača -FC Rohožník N10:30
OFK Dun. Lužná -OŠK Slov.Grob N16:00
MŠK Kráľová p/S-ŠK Bernolákovo N16:00
FK Most p/Bra. -TJ Viničné N16:00
FK Stupava -ŠK Tomášov N16:00
ŠK Lozorno -FK Ivanka p/D N16:00

Počasie Bratislava

Futbalové linky