Nízka - Šebeňová, Adámiková, Bohmerová, Lászlová - Kadlečková, Kaiserová, Horváthová / 54.Prokopová /, Johancsiková - Lunáková, Gonová Náhradníci: Prokopová

Tréner:

Komentár trénera

• tento zápas / dohrávka / sa hral na veľmi ťažkom, blatistom teréne za asistencie dažďa, zápas skôr pripomínal po čase rugby ako futbal,
  • súper začal bez rešpektu, ohrozoval nás hlavne z krídelných priestorov a dobrou kombinačnou hrou. V druhej časti 1. polčasu sme hru trochu zlepšili a dokázali sme dať vyrovnávajúci gól na 1:1.
  • v II. polčase napriek snahe, sme nedokázali potrestať chyby súpera, ale inkasovali sme 2 góly z brejkov. Musíme športovo priznať, že v danom momente bol súper nad naše sily.
  • my sme doplatili na neúplnosť základného kádra, ďalšie zranenia i chybné verdikty hlavného rozhodcu, ktorý nechal zápas dôjsť do excesov na ihrisku a zanechalo to viac negatívnych dojmov, čo bolo na škodu.